OFERTA CENOWA  DOMKU CAŁOROCZNEGO   I DOMKÓW KEMPINGOWYCH (HOLENDERSKICH) Z KRYTYM TARASEM

OFERTA CENOWA DOMKU CAŁOROCZNEGO

Domek całoroczny z zadaszonym tarasem.  W domku na piętrze znajdują się dwie sypialnie z łazienkami, hol, na parterze kuchnia z aneksem jadalnym oraz jedna sypialnia.

W każdym pokoju odbiornik TV. Pokoje z łazienki wyposażonymi  w pełen węzeł sanitarny, dostępem do Internetu Wi-Fi, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD (w tym pralka i zmywarka). Domek posiada taras kryty biesiadowy ze stołem, ławami do biesiadowania i grillem, oraz taras wypoczynkowy z leżakami. Do dyspozycji gości skakanki, gry planszowe, książki, prospekty informacyjne. Domek znajduje się na dużej, kameralnej posesji, na której znajduje się parking, strefa rekreacyjna z boiskiem do siatkówki, stół do pingponga, plac zabaw ze ślizgiem, trampolina, wiata wypoczynkowa ze bilardem  i miejscem na ognisko.

Cennik Usług noclegowych

Cena kształtuje się w granicach 80zł - 120zł / osobo/doba:

 1. Wynajem całego domku 600zł/doba + 70zł za każdą następną osobę powyżej 6 osób np. dla 12 osób – okres pobytu powyżej 3 dni – 80zł / osobo/doba
 2. Wynajem całego domku dla 6 osób– okres pobytu powyżej 3 dni - 100zł / osobo/doba
 3. Wynajem całego domku dla 3-4-5 osób – 120zł / osobo/doba
 4. Wynajem domku dla 1-2 osób - 300zł / dobę

OFERTA CENOWA DOMKÓW HOLENDERSKICH Z KRYTYM TARASEM

DOMEK KEMPINGOWY (HOLENDERSKI) Z KRYTYM TARASEM 4-OSOBOWEGO - 50zł/osobo/doba

Domek kempingowy z zadaszonym tarasem typu bungalow składa się z 2 sypialni 2-osobowych, łazienki z prysznicem, kuchni z aneksem jadalnym oraz salonem w którym są 2 dodatkowe spania. Domek wyposażony jest w sprzęt AGD, odbiornik TV. Domek posiada taras kryty biesiadowy ze stołem, ławami do biesiadowania i grillem. Do dyspozycji gości leżaki, skakanki, gry planszowe, książki, prospekty informacyjne. Domek znajduje się na samodzielnej, kameralnej posesji, na której znajduje się parking, strefa rekreacyjna z huśtawką ogrodową i miejscem na ognisko.

Cena za wynajem domku kempingowego (4 miejsc noclegowych)

 1. okres pobytu do 2 dni –  za domek 250zł/doba
 2. okres pobytu powyżej 2 dni – za domek 200zł/doba

DOMEK KEMPINGOWY (HOLENDERSKI) Z KRYTYM TARASEM 6-OSOBOWEGO - 40zł/osobo/doba

Domek kempingowy z zadaszonym tarasem typu bungalow składa się z 3 sypialni 2-osobowych, łazienki z prysznicem, WC, kuchni z aneksem jadalnym oraz salonem w którym są 2 dodatkowe spania. Aneks kuchenny wyposażony jest w sprzęt AGD tj, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny oraz zastawę stołową i garnki. W pokoju dziennym odbiornik TV. Na tarasie stół i ławy do biesiadowania, leżaki, skakanki, gry planszowe, książki, prospekty informacyjne oraz przenośny grill. Każdy domek znajduje się na samodzielnej, kameralnej posesji, na której znajduje się parking, strefa rekreacyjna z huśtawką ogrodową i miejscem na ognisko.

Cena za wynajem domku kempingowego (6 miejsc noclegowych)

 1. okres pobytu do 2 dni –  za domek 300zł/doba
 2. okres pobytu powyżej 3 dni – 240zł/domek tj. 40zł /osobo/doba

WSPÓLNA STREFA REKREACJI

Na terenie "JASIOWEGO ZAKĄTA" znajduje się wspólna strefa rekreacji, na której jest wiata wypoczynkowa z bilardem, boisko do siatkówki/badmindtona, stół do tenisa, mały basen, trampolina, plac zabaw ze ślizgiem i huśtawką  i piaskownicą.

Do dyspozycji gości przygotowane są leżaki, gry planszowe, skakanki, piłki, badminton i kije NORDIC WALKING.

Informacje

 • Przy dłuższym pobycie możliwość negocjowania cen
 • Wymagamy zaliczki w wysokości 30% należnej kwoty (zaliczka płatna do 3 dni od potwierdzenia rezerwacji)
 • W przypadku rezygnacji do 30 dni przed terminem zaliczka nie jest zwracana
 • Komplet pościeli + ręczniki
 • Doba noclegowa zaczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 10.00
 • Na terenie miasta Miłomłyn obowiązuje opłata klimatyczna
 • Wystawiamy Faktury VAT